Forum klasy Ic

Forum klasy Ic II LO im. Heleny Malczewskiej w Zawiercu

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2007-12-05 10:40:04

Poncjusz Piłat

Przyjaciel Zbycha

Call me!
Skąd: Zewsząd
Zarejestrowany: 2007-11-30
Posty: 101
Punktów :   

Dyskusja: "Ruchy lewicowe"

(Wszelakiej maści komuniści, anarchiści, ekolodzy, socjaliści). Czy powinni istnieć? W jakim stopniu rządzić? Jeśli ktoś należy lub sympatyzuje proszę się przyznać! Jednocześnie niech to będzie poważna dyskusja, bez wyzywania itd. Uprzedzam że będę się starał przekonać każdego czerwonego do zmiany barwy.

PS. Kto założył forum "poglądy" w dziale rozrywka? (Wiem, wiem to pytanie retoryczne.)


Pulchra enim sunt ubera quae paululum supereminent et tument modice, nec fluitantia licenter

Offline

 

#2 2007-12-06 21:30:23

Hoplit

Syn El(z)wisa

Zarejestrowany: 2007-11-29
Posty: 60
Punktów :   

Re: Dyskusja: "Ruchy lewicowe"

Drogi Poncjuszu, czerwony to mój ulubiony kolor, nie sądze byś kiedykolwiek zdołał nakłonić mnie do zmiany barwy....  Komunizm w swym pierwotnym założeniu miał niwelować wszelakie róznice wśród warstw społecznych, ogólnie nie był taki zły... ale to tylko teoria... W praktyce wiadomo co to oznacza- bida z nędzą (dla tych co nie wiedza )

Offline

 

#3 2007-12-06 23:33:58

Poncjusz Piłat

Przyjaciel Zbycha

Call me!
Skąd: Zewsząd
Zarejestrowany: 2007-11-30
Posty: 101
Punktów :   

Re: Dyskusja: "Ruchy lewicowe"

No właśnie - w teori. W teorii to każdy system jest dobry (z wyjątkiem anarchizmu) , ale w praktyce...


Pulchra enim sunt ubera quae paululum supereminent et tument modice, nec fluitantia licenter

Offline

 

#4 2007-12-07 12:14:17

Hoplit

Syn El(z)wisa

Zarejestrowany: 2007-11-29
Posty: 60
Punktów :   

Re: Dyskusja: "Ruchy lewicowe"

A w praktyce chodzi o to, żeby ludzie najpierw myśleli że jest dobrze, a jak sie zaczną orientować i zdawać sobie powoli sprawe, że jednak tak nie jest, nie mieli już nic do powiedzenia...

Offline

 

#5 2008-01-30 22:17:40

Hannibal

Moderator

3394952 ( oficjalny :P )
Call me!
Skąd: się biorą dzieci =)
Zarejestrowany: 2007-11-29
Posty: 97
Punktów :   

Re: Dyskusja: "Ruchy lewicowe"

A ja chcę górnolotnie W sumie to chyba to mówiłem, ale... jebać bolszewików


Falling away from me...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ulricknights.pun.pl www.super-gra-pokemon.pun.pl www.minecraftzikoforum.pun.pl www.keeway.pun.pl www.tede.pun.pl